Wtorek, 15 listopad 2016 12:08

Przygotuj się na zimę

Od 15 listopada do końca grudnia proponujemy naszym obecnym i przyszłym Klientom możliwość skorzystania z darmowego sprawdzenia stanu akumulatora oraz poziomu zamarzania płynu chłodniczego. Sprawdzenie może pomóc w uniknięciu nieprzyjemnych niespodzianek w okresie niskich temperatur. Przed przyjazdem prosimy o kontakt celem uniknięcia niepotrzebnego oczekiwania

Środa, 22 czerwiec 2016 00:00

Darmowe sprawdzenie zawieszenia

Wybierasz się samochodem na wakacje? Sprawdź jego stan przed wyjazdem! W naszym serwisie oferujemy wykonanie bezpłatnego sprawdzenia stanu zawieszenia przed wyjazdem wakacyjnym. W trakcie sprawdzania, na życzenie Klienta, sprawdzimy również stan płynów eksploatacyjnych. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o utrzymywanej przez nas promocji serwisu klimatyzacji oraz możliwości skorzystania z usługi czyszczenia parownika klimatyzacji.

Niedziela, 17 kwiecień 2016 23:34

Promocja! Serwis klimatyzacji tańszy na wiosnę!

Czeka Cię serwis klimatyzacji w Twoim Mercedesie? Zrób go u nas! W okresie wiosennym obniżyliśmy cenę serwisu klimatyzacji do 80 zł netto! W zakres prowadzonych czynności serwisowych wchodzi :wymiana filtru kabiny, odgrzybianie, ozonowanie oraz napełnianie gazem R134. Dodatkowo płatny jest gaz (zależnie od ilości koniecznej do uzupełnienia) oraz sam filtr (ceny zależne od rodzaju). Serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie iż utrzymywanie sprawności układu klimatyzacji jest istotne dla naszego zdrowia: gromadzące się w układzie grzyby i drobnoustroje mogą powodować u ludzi szereg chorób oraz wywoływać alergie.

Strona 1 z 3

Zakres usług

Krótko o nas

FHU MOTO-SERWIS Jarosław Dąborowski działa na rynku od lipca 1993 roku, od samego początku specjalizując się w naprawach samochodów marki Mercedes.

Kontakt

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:

  • Telefon: +32 328 91 08