Współczesne silniki diesla standardowo wyposażane są przez producentów w filtry cząstek stałych – FAP/DPF, których trwałość jest ograniczona, i po pewnym okresie eksploatacji zachodzi potrzeba naprawy, wymiany bądź też regeneracji takiego filtra. Nasza warsztat we współpracy ze sprawdzoną firmą zewnętrzną zapewnia pełen zakres usług serwisowych dla filtrów cząstek stałych: regenerację, naprawę oraz wymianę wadliwego filtra na nowy.

Regeneracja filtra cząstek stałych przywraca mu pełną sprawność i zapewnia długotrwały efekt. W przeciwieństwie do usuwania (wycinania) FAP/DPF usługa ta jest w pełni legalna i dozwolona w Polskim prawie. Na regenerowany filtr udzielana jest półroczna gwarancja.

W przypadku gdy regeneracja kanalików w filtrze jest niemożliwa, wymieniamy wkład filtra DPF/FAP na nowy.

DEMONTAŻ FILTRA

Ze względu na nasze szerokie możliwości diagnostyczne preferujemy demontaż filtra w naszym warsztacie,. Każdorazowo przed rozpoczęciem prac komputerowo diagnozujemy stan filtra (stosunek sadzy do popiołu), co w wybranych przypadkach pozwala na stosowanie alternatywnych metod przywracających sprawność DPF.

W przypadku demontażu/montażu filtra w naszym warsztacie zapewniamy możliwość skasowania błędów komputera pokładowego samochodu, w którym dotychczas znajdował się filtr.

Istnieje możliwość regeneracji filtra przywiezionego do naszego warsztatu.

Umów wizytę

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą poniższego formularza aby ustalić termin wizyty.


Available Appointments on 21 lipca, 2024

  11:15 am – 11:45 am1 space available
  11:45 am – 12:15 pm1 space available
  12:15 pm – 12:45 pm1 space available